Вітаю Вас, Гість

 Селезень Вікторія – учениця  класу Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицького району, переможець ІІ етапу конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН у секції «літературна творчість», обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне», районного фестивалю дитячої поезії «Паросток». Результативною для учениці у 2013-2014 навчальному році була участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад: ІІІ місце з української мови, ІІІ місце з російської мови, ІІІ місце з англійської мови. У січні 2014 року світ побачила збірка поезій юної поетеси «Розмалюю фарбами буденність сірих стін…», яка вразила читачів глибоким філософським змістом, самобутністю думки.

 

 

 

 

 

 Погулич Катерина Василівна – учитель української мови та літератури Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицького району. На її уроках панує атмосфера творчості та співробітництва, спонукання вихованців до творчості. Найбільш вдалим для учителя був 2013-2014 рік: ІІ місце її вихованки на обласному літературному конкурсі «Перло многоцінне», ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт МАН  (секція «літературна творчість»). Учні Катерини Василівни є щорічними призерами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови, районного конкурсу  читців-гумористів «Поліські пересмішники», ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

 


 Красько Сюзанна – учениця 11 класу (2015-2016 н.р.) Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицького району, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії (ІІІ місце у 2012-2013 навчальному році, ІІ місце у 2013-2014 навчальному році, 2014-2015 навчальний рік - ІІІ місце, 2015-2016 навчальний рік - ІІІ місце).

Результативною для учениці у 2013-2014 навчальному році була участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад: ІІІ місце з української мови, ІІ місце з історії, ІІ місце з хімії, ІІІ місце з фізики, ІІІ місце з російської мови. Школярка має різносторонні інтереси та захоплення: любить читати пригодницьку літературу, слухати сучасну музику.

 

          

   Петрушко Микола Васильович – учитель Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицького району. Педагог на високому рівні, проводить роботу з обдарованими учнями: щороку має переможців ІІ етапу Всеукраїнської  олімпіади з історії. Найбільш успішними для вчителя були 2012-2013 та 2013-2014 навчальні роки: переможець обласної олімпіади з історії.

    Вчитель вдало використовує прийоми активізації пізнавальної діяльності школярів та способи формування в них сталого інтересу до вивчення історії.

 

 

 

 

 


 

 Калюх Тетяна Василівнавчитель математики Бережківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Метою фахової діяльності педагога є формування в учнів наукового світогляду, їх інтелектуального розвитку.

  Результатом роботи Тетяни Василівни є високий рівень засвоєння учнями знань та постійні перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, а в 2015-2016 навчальному році учениця, яку навчає Тетяна Василівна, стала переможницею ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

 

 

 

 

 

 

Вітаємо призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

ІІІ місце з математики – Калюх Вікторію, ученицю 10 класу, вчитель Калюх Тетяна Василівна;

ІІІ місце з історії – Красько Сюзану, ученицю 11 класу, вчитель Петрушко Микола Васильович.