Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мої статті

Книга пам’яті. Історія нашої перемоги.

       Минають роки. Багато їх спливло з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, розриви снарядів, прийшов довгоочікуваний мир, оплачений ціною крові і сліз.

       Все далі відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

        І до сьогодні усі чесні люди вшановують переможців. Разом з ними ми схиляємо голови перед пам’яттю полеглих і безмежно вдячні живим учасникам війни, які своїм життям та важкою ратною працею забезпечили величний День Перемоги.

       Коли розпочалася Велика Вітчизняна війна, 312 мешканців села Бережки воювали з фашистами на фронті, в партизанських загонах,  працювали на заводах Сибіру і Уралу.  

      Активними учасниками боротьби з фашистами були: Разкевич В.С

Копоть Д.Г., Костючок С.С., Олексійовець В.В., Твердий А.С., Костючок Я.Д., Твердий С.С.,  Чередняк К.О., Покидько К.Д.,  Остаповець М.Д., Остаповець Г.Д.,  Остаповець О.Д.  307 жителів Бережок нагороджені бойовими орденами і медалями. 98 односельчан не повернулися до рідних домівок. Ці імена вписані у Книгу пам"яті.

Категорія: Мої статті | Додав: Berezhky (21.01.2014)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]